Casa Completa Proxima Ao Shopping, 3 Banheiros! Villa
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Med placeringen 2 km fra Igrej Presbiteriana Memorial, er villaen også 4 km fra Pico Da Ibituruna.
Lanchonete og Peixe Vivo ligger omkring 14 minutters gåtur væk og ilbyder forskellige spisemuligheder. Du kan komme til Bymuseet om få minutter i bil.
Stedet indeholder også et fuldt udstyret køkken. Governador Valadares lufthavn kan nås på 15 minutter i bil.
- Lokale seværdigheder
- Faculdade Pitagoras950 m
- Science Park1,8 km
- Parque Natural Municipal1,7 km
- Igreja SantAna150 m
- Steam Train1,5 km
- Graffite1,2 km
- Igreja Batista Casa de Davi1,3 km
- Lufthavne
- Governador Valadares lufthavn7 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Dagligstue
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Casa Completa Proxima Ao Shopping, 3 Banheiros! Villa?
Gæster på Casa Completa Proxima Ao Shopping, 3 Banheiros! Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Governador Valadares fra Casa Completa Proxima Ao Shopping, 3 Banheiros! Villa?
Der er 5 km mellem Governador Valadares og Casa Completa Proxima Ao Shopping, 3 Banheiros! Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Completa Proxima Ao Shopping, 3 Banheiros! Villa?
Du kan bo på Casa Completa Proxima Ao Shopping, 3 Banheiros! Villa med dit kæledyr.